• null

  Спеціальні умови

 • null

  Зручний графік роботи

 • null

  Стабільний дохід

 • null

  100% завантаженість

✅ ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОДІЇВ

з власним автомобілем
taximen-rounded


✅ Робота в таксі 3933 в Дніпрі для водіїв з автомобілем

Перебираючи вакансії під час пошуку роботи в Дніпрі, не кожен водій звертає увагу на пропозиції від служби таксі. А даремно! Робота в сфері пасажирських перевезень має ряд переваг, недоступних при трудової зайнятості в інших місцях. Таксі 3933, наприклад, крім можливості самому підлаштовувати робочий графік під звичний темп життя, пропонує різні бонуси.

Робота для Вас і вашого автомобіля знайдеться завжди, варто лише заповнити заявку претендента на сайті і дочекатися відповіді.

✅ Наші вимоги до водіїв і транспортних засобів

Ми раді будь-яким кандидатам, які бажають співпрацювати з нашою службою таксі в Дніпрі. Але перевага буде віддана тим водіям, хто зі своїми автомобілями відповідає наступним характеристикам.

 • ✅Вік. Не розглядаються претенденти молодше 23 років.
 • ✅Водійський стаж. Більше 2-х років за кермом в умовах щільного міського потоку. Бажано відсутність досвіду участі в ДТП.
 • ✅Знання міста. Гарне орієнтування по Дніпропетровську або хоча б в деяких його районах. Уміння користуватися навігатором вітається.
 • ✅Технічний стан і клас автомобіля. Справний з регулярним технічним обслуговуванням автомобіль класу не нижче економ-варіанту Daewoo Lanos і йому подібних.

Якщо Ви відповідаєте даним вимогам, сміливо заповнюйте заявку в розділі вакансій і чекайте дзвінка зворотного зв’язку.

робота на своем авто днепр

✅ Наші пропозиції і бонуси для співробітників

Влившись в команду служби таксі 3933 в Дніпрі, Ви зможете вибирати найбільш сприятливий графік для постійної роботи або підробітку. Сплативши лише 10% комісії, Ви будете отримувати регулярні замовлення через мобільний додаток або вибирати рейси з бази даних попередніх замовлень. Спеціальна програма mobiletaxi надасть повну інформацію про довжину маршруту від адреси, з якої надійшов виклик, до фінальної точки. Вона ж видасть передбачувану вартість поїздки згідно з діючими тарифами.

Наші водії можуть розраховувати на значну знижку при оформленні ОСАЦВ, що істотно збільшує економію коштів. Заправка газом або бензином в мережі АЗС, які є нашими партнерами, скоротить витрати на кожен літр палива. Якщо Ви наважитесь встановити газобалонне обладнання на свій автомобіль, наша компанія заохотить це рішення подарунковим сертифікатом.

Таксі 3933 – це реальна можливість отримати вигідну роботу з хорошим заробітком. Сміливіше подавайте заявку претендента на вакансію або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами!